19 Feb 2017

Empties (December 2016 & January 2017) // Dada´s beauty


Hello there.

How are you doing today? I have to say, not too bad. Actually, I´m really good. I´ve had a day off today so I have enjoyed it a lot. And now is the evening, quite late evening and I´ve decided to finish this day with writing on my blog.
I have got the Empties post for you today. I put two months together, so we have December 2016 and also January 2017 in this article. And if you want to read it all, you will need a cup of coffee or cup of tea, because this is gonna be a long post :-) So, let´s begin.


Ahojte lásky.

Ako sa dnes máte? Ja poviem za seba, nie zle. Vlastne, poviem výborne. Prečo? Hlavne preto, že som mala deň voľna, takže som si ho patrične užila. A teraz je už večer, v podstate neskorý večer a ja ukončím tento deň písaním na môj blog.
Dnes tu mám pre Vás článok Empties, alebo teda spotrebované produkty. Spojila som dva mesiace dokopy, takže tu máme produkty za mesiac december z roku 2016 a taktiež január tohto roku. Vopred upozorňujem, že toto bude dosť dlhý článok, takže si môžete pripraviť čaj alebo kávu, ja to tak robím vždy :-) Poďme nato.


We can start with shower gels, since all of us use them and there is not much to say about it. On the left and right sides you can see shower gels from Yves Rocher, which I like. But more for bathing than for usual shower time, because they smell nice in the water. The shower gel on the the right side is from a limited edition, I have got no idea why it took me so long to consume it. 
In the middle of the photo there is a shower milk form Original Source. It was nice, the smell was green banana and bamboo milk. Yeah, I liked that kind of smell. Like a banana milkshake :-)

Začneme sprchovacími gélami, tie používame všetci a moc tam toho navyše niet čo povedať. Po oboch stranách fotky sú dopoužívané sprchovacie gély od Yves Rocher, konkrétne ten vpravo bol ešte nejaká dávnejšia limitka a neviem prečo mi trvalo tak dlho ho dopoužívať. Pritom mi sprchovacie gély od YV veľmi vyhovujú a často ich používam, keď sa idem kúpať - voda tak krásne vonia, keď sa v nej čvachtám :-D
Uprostred je sprchovacie mlieko od Original Source, zakupené tu v Británii a mám pocit, že u nás sa nedá kúpiť. Táto značka je Angličanmi obľúbená a sprchovacie mlieko stálo niečo okolo libry, čiže fajn cena. Vôňa pekná, konkrétne zelený banán and bambucké mlieko. Aby som tú vôňu priblížila - banánový milkshake :-)


We´re continuing with showering and bathing. The first product on the photo is a body scrub from The Body Shop, my favourite brand for scrubs. This was a vineyard peach cream body scrub. And I love peaches. (Actually, I didn´t eat any peach throughout the last summer. I feel upset now :-D But never mind.) The scrub was nice like every one what Iˇve had from The Body Shop. 
The second product I "stole" from my grandma while I was in Slovakia in November 2016. She got it from somebody for her birthday but she doesn´t use a bath, just a shower. Anyway, I took it because why not :-D To be honest, it wasn´t the best product. Actually, it was the worst bath foam I´ve ever used. The brand is called Body&Soul Wellness. The bubbles disappeared after few minutes and the smell I could have smelled just from the bottle. So, never again.

A budeme pokračovať produktami do sprchy alebo do kúpeľa. Prvým produktom na fotke je peeling od The Body Shop, mojej obľúbenej značky na peelingy. Už ste nejaký peeling od nich vyskúšali? Tento bol konkrétne vinicová broskyňa - krémový telový peeling. (A teraz som si uvedomila, že som počas minulého leta nemala ani jednu broskyňu. Som dosť smutná z tohto zistenia :-D No čo už.) Peeling bol veľmi príjemný, ako vlastne každý jeden peeling od The Body Shop, ktorý som doteraz mala.
Pri druhom produkte však už pozitívna nebudem. Túto penu do kúpeľa som "ukradla" mojej bábuške, ona ju dostala na narodeniny od niekoho, netuším už koho a keďže ona vaňu nevyužíva, skončila u mňa a ja som si ju vzala v novembri do Anglicka. Značka, od ktorej produkt bol sa nazýva Body&Soul Wellness.  No, nič moc musím povedať. Bublinky po pár minútach úplne zmizli a vôňa bola cítiť iba vo fľaši. Takže, už viac neprosím.

Body lotions. I use lots of body lotions. These two I just tried for fun, let´s say. I bought them in Lidl - Cien for, I don´t really remember, 1-2 pounds. I used the first one all and I was happy with it but that one was for a very dry skin and it took a long time to absorb the cream to my skin, so the next time I tried a body lotion for a normal type of skin and I liked it. It hydrated my skin nicely, I felt comfortable with it. Just one thing wasn´t good for me - almost no smell. And I like stronger nice smell in body lotions. But for winter time was this body lotion nice. 

Telové mlieka. Ja používam veľa telových mliek. A tieto dve som skúsila iba tak, zo srandy, povedzme. Kúpila som si ich v Lidl - Cien za pár drobných, stáli niečo okolo 1-2 libier. Prvé, ktoré som si kúpila bolo určené pre veľmi suchý typ pokožky. Bolo super, no dosť dlho trvalo, kým sa mlieko vsiaklo pekne do pokožky. Musela som čakať a ja nemám rada čakanie :-D A tak som si kúpila druhé balenie, ale už na normálny typ pokožky, a to mi veľmi padlo do oka. Oba produkty sú super na zimný čas, jediná vec, ktorá mi u nich chýba je nejaká pekná vôňa. Nemajú skoro žiadnu a ja mám voňavé telové mlieka najradšej.
And now is time for some fragrances. The first product is a travel size of eau the parfum So elixir bois sensuel from Yves Rocher. I like this one a lot, it is strong fragrance, more suitable for a winter time. It stayed on my skin for three hours, but that was just because my musk is not the best for keeping a fragrance on my skin. 
The second product is also from Yves Rocher and it is one of my favourite products from this brand. I used a lot of these 24H antiperspirants. This one was lime from Mexico. Really nice for a summer time. They works, I can testify.
The third product was Dove Go fresh 48h antiperspirant with pomegranate and lemon verbena scent. Antiperspirant? No way. Or not for me. For me it was an ordinary deodorant, actually not really strong deodorant. The smell was after one hour gone and it didn´t protect my skin from sweating.
And the fourth product was a deodorant for men by brand Today, which was used by Mario. Mario got this product from his mum who had bought more these deodorants within various fragrances. The best thing about this deodorant was (probably) its really low price. Mario used this deodorant like a shoe spray or foot spray what clearly describes the quality of this product :-D

A teraz je čas na nejaké tie vône. Prvým produktom je cestovné balenie eua the parfum alebo parfumovej vody So elixir bois sensuel od Yves Rocher. Ja mám túto konkrétnu vôňu veľmi rada. Je to silnejšia vôňa vhodná skôr na zimu, na leto by som ju moc neodporúčala. Na mojej koži, ktorej pižmo nie je najlepšie, vôňa vydržala do troch hodín. Ale to ja som divná na vône, moc na mne nedržia. 
Druhým produktom je antiperspirant tiež od Yves Rocher, ktoré mám ja veľmi, veľmi rada. Spotrebovala som ich už peknú kopu a v budúcnosti ešte aj spotrebujem. Tento jeden bol kontrétne 24H antiperspirant limetka z Mexika. Paráda na leto, vrelo odporúčam. 
Tretí produkt bol pre mňa sklamanie. To bol antiperspirant od Dove, konkrétne Go fresh 48h antiperspirant s vôňou granátové jablko a citrónová verbena. Antiperspirant? No to určite. Aspoň teda nie pre mňa. Pre mňa to bol obyčajný deodorant, po hodine bola vôňa preč a proti poteniu nepomáhal. 
A štvrtým produktom je deosprej pre mužov od značky Today, ktorý používal Majko. Ak Majuša pamäť neklame, tento deodorant dostal od mamy, ktorá ho pre istotu kúpila vo viacerých voniach. Jediné, čo bolo na tomto spreji dobré, bola (pravdepodobne) jeho veeľmi nízka cena. Celkovo možno zhodnotiť produkt ako katastrofu, Majuš tento deodorant využíval najmä ako sprej do topánok alebo sprej na nohy :-D.

Hand creams. I am like at home here :-D I have used millions of hand creams in my whole life. My hands are dry and whatmore I work in a place where I need to wash my hands often, sometimes I need to use a hand cream for nearly 20 times. And that´s a lot I think. The first cream was Nivea hand cream smooth nourishing. It was good, my hands were hydrated, it didn´t need a long time to absorb it, so I can recommend. And I almost forgot, the smell was nice as well.
The second is from my lovely brand Balea from DM Drogerie, which is my favourite drug store. Actually, the most favourite one. This hand cream was anti-age cream. I would say - a normal, good cream, almost without a perfume but never mind, it hydrated my hand well. But I´ve had better ones. 
The third is from Vaseline, the review you can find HERE
And the last one is a cream for my feet from Yves Rocher. You could have seen it for a lot of times here on my blog. It is the best, best product. I recommend it a lot.

Krémy na ruky. V tejto oblasti som veruže doma :-D Ja som za svoj život použila snáď milión krémov na ruky.  Moje ruky sú od prírody veľmi suché a aktuálne pracujem na mieste, kde si ruky musím umývať často a tým sa mi vysušujú ešte viac. Niekedy si ruky za deň v práci natriem i zo 20 krát. A to je asi dosť. Prvý krém na ruky je od Nivea smooth nourishing. Bol veľmi dobrý, určite si ho ešte kúpim. Moje ruky boli po ňom pekne hydratované a netrvalo dlho kým sa absorboval do pokožky. A ozaj, vôňa bola veľmi pekná.
Druhý krém je od mojej milovanej Balea, ktorú určite všetci z DM Drogérie poznáte. Ja mám DM-ku najradšej, je to moja asi najobľúbenejšia drogéria. Tento krém na ruky bol anti-age krém. Povedala by som - normálny, dobrý krém, takmer bez vône, čo však nevadí, keďže ja som ho používala primárne v práci. No, celkovo mám určite radšej pekne voňavé krémy na ruky. Ruky hydratoval pekne, ale priznávam, že som mala už i lepšie krémy na ruky.
Tretím krém je krém na ruky od Vaseline, recenzia TU.
A posledný krém je moje zlato. Je to krém na nohy od Yves Rocher. Mali ste možnosť ho tu už párkrát vidieť a určite ho znova uvidíte. Je najlepší. Odporúčam moc.
Shampoos. Well, I used just the first one, that one from Head&Shoulders, apple fresh. The smell was so nice, I love apples :-) I like these shampoos, but I don´t need to use them a lot. I haven´t got a dandruff. Or at least, I haven´t got them now. I had dandruff when I came to England and I met their "so good" water. But it is better now, my hair decided to not give up :-D
The next two packages of shampoos from Yves Rocher were Mario´s. Mario used this shampoo in the past, it should reduce hair loss, they are called anti-hair loss stimulating shampoo. Mario liked the shampoo and he rates it positively. However, he didn´t notice any substantial reduction of hair loss. He says, it´s too late for it, anyway - nothing will help him :-D

Šampóny. Úprimne, ja som používala iba ten od Head&Shoulders, apple fresh. Tá vôňa bola taká pekná, svieža, to sa mi páčilo. Ja mám veľmi rada jablká, jem ich na kilá :-) Tieto šampóny mám celkom rada, taká klasika. Ja osobne lupiny nemám, teda nie teraz. Už som to spomínala, že keď som prišla do Anglicka, mala som lupiny, z tej "strašne dobrej" vody, ktorú tu oni majú. Ale už je to pohoda - jahoda. Moje vlasy sa nevzdali :-D
A tie zvyšené dve balenia sú môjho Majuška a sú z Yves Rocher. Majuš tieto šampóny používal už v minulosti, primárne by mali obmedziť vypadávanie vlasov, volajú sa anti-hair loss stimulating shampoo. Majuško šampón hodnotí kladne, má ho rád. Avšak žiadne zásadné obmedzenie vypadávania vlasov si nevšimol. Na to je podľa jeho slov už aj tak neskoro, nič mu nepomôže :-D


And we can continue with a hair-care. The first product is a hair mask from Ziaja. The review is HERE.
The second product is an extra film mousse, which I tried once and my hair was crying after it. This product left my friend here when she had left England and she said that if I wanted I could try. Well, I tried and it was nothing for me. My hair were bonded to each other and I had a problem to brush them later.

A pokračujeme starostlivosťou o vlasy. Prvým produktom je maska na vlasy od Ziaja, do ktorej obchodu sa už veľmi teším, keď budem späť na Slovensku ;-) A recenzia na tento produkt je TU.
Druhým produktom bolo tužidlo do vlasov, ktoré mi teda nesadlo. Moje vlasy si trocha poplakali po jeho použití. Tento produkt mi tu nechala kamarátka, ktorá odchádzala z Anglicka a povedala, že ak chcem, môžem skúsiť. A skúsila som. A už nechcem skúsiť. Vlásky som mala zlepené k sebe a mala som problém ich rozčesať.And voilá, skin care. The first product is a Garnier pure active scrub for face. The review you can find HERE.
The next product are the ultra soft facial cleansing wipes from Yves Rocher. The first thing is that they were quite expensive, about 5-6 euros. The second thing is that these cleansing wipes were not good at all. Or at least not for me. They were irritating for me, especially under the eyes area. I bought them for my way to England, I used them once and that was it. I found them a few weeks ago somewhere in my luggage so I put them with another empty products. The smell was nice, but unfortunately I can´t recommend it.
The third product hasn´t been opened yet. And it won´t be. I found this Nivea aqua effect nourishing honey mask with cleaning wipes in my luggage and they were after expired date. But I used them before and I liked them, they´re good. 
And the fourth product was a face mask Garnier moisture bomb tissue mask - super-hydrating revitalising mask which I bought in Boots and I have to say big WAW. Really nice product, perfectly hydrated my face, the feeling was like calming feeling, cold and fresh. The smell was beautiful too. I recommend it a lot.

A voalá, starostlivosť o pleť. Prvým produktom bol Garnier pure active scrub na tvár. Recenziu môžete nájsť TU.
Ďalším produktom sú Ultra soft facial cleansing wipes, alebo teda ultra jemné pleťové čistiace obrúsky od Yves Rocher. Prvou vecou je, že na moje pomery boli celkom drahé, stáli niečo okolo 5-6 eur. A druhou vecou je, že neboli teda moc dobré. Pre mňa vôbec. Moju pleť dráždili, hlavne okolo očí. Kúpila som si ich hlavne na cestu do Anglicka a použila ich raz. A tým som skončila a zabudla na ne. Pár týždňov dozadu som ich našla niekde na spodku batožiny a hodila ich k spotrebovaným produktom. Vôňa bola pekná, kamilková (harmanček) alebo bohužiaľ odporúčať ich nemôžem. 
Tretím produktom bola maska na tvár od Nivea aqua effect nourishing honey mask. Našla som ju s čistiacimi obrúskami na spodku batožiny a zistila som, že maska je po expirácii. Ale už som ju v minulosti použila a mám ju rada. 
A štvrtým produktom je maska na tvár  Garnier moisture bomb tissue mask - Super-hydrating revitalising mask, ktorú som kúpila v drogérii Boots a musím povedať, že WAW. Fakt pekný produkt, perfektne mi hydratoval tvár, pocitovo to bolo super, také osviežujúce, chladivé, upokojujúce. A vôňa bola krásna. Odporúčam moc.
I think that you know the brand La Roche-Posay. I bought Effaclar duo corrective unclogging care. I used it every day and every night in last 6-7 months, because my face was in horrible, horrible shape. I had so many spots, really big and lighted spots on my checks and my chin. The cream wasn´t really helpful, but as I found out later, not because of the cream, but because of my night shifts, which were really hurting me. I had a lot of problems and one of these problems was my face. Now, when I finished with nigh shifts my face is getting into a normal shape and I´m becoming happy again and proud of my face. So, I can´t recommend this cream. But, you can find a lot of reviews on it all over the internet which are positive and  I believe than in a different time it would have helped. 
The second thing is a face sorbet from The Body Shop. The review is HERE. And you can find in that post the review for another product, The face cream from Botanics from Boots
And the last package is an empty jar from a cream from Simora hand-made cosmetics, the  review is HERE.

Myslím, že všetci z vás poznajú kozmetickú značku La Roche-Posay. Ja som si od nich kúpila Effaclar duo corrective unclogging care, čo je vlastne taký gélový, jemný krém na tvár. Používala som ho každé ráno i každý večer, pretože moja pleť bola v strašnom, strašnom stave. Mala som veľa vyrážok, veľkých a zapálených, špeciálne na mojich lícach a na mojej brade. Krém mi teda moc nepomáhal, ale nie pretože by nebol dobrý, ale pretože ja som musela zmeniť prostredie, v ktorom sa moje telo nachádzalo. Krém s tým nič nemal a pomôcť mi teda nemohol. Ja som robila nočné smeny, ktoré mi naozaj ubližovali, zdravotne. Ale už je to za mnou a nočné smeny už robiť nebudem a moja pleť sa dostáva do stavu, kde bola pred tým a ja znova začínam byť na moju pleť pyšnejšia. Verím, že v inom, normálnom období by som bola s týmto krémom spokojná, ale odporúčať ho teraz nemôžem. Ale môžem vás odkázať na internet, kde nájdete kopec kvalitných recenzií na tento produkt.
Druhým produktom je pleťový sorbet od The Body Shop. Recenziu nájete TU. A taktiež tam nájdete recenziu na krém z Boots Botanics krém na tvár.
A posledným produktom na tomto obrázku je prázdny kelímok z krémiku od Simora hand-made cosmetics, na ktorý je zasa recenzia TU.
These creams I bought but I didn´t use them a lot, so  I gave them to Mario and it is his turn again.
The first one is a Nivea daily essentials sensitive day cream. Mario liked this cream, after the application his skin wasn´t so dry. Unfortunately, he didn´t use the cream regularly.
The second one is a Garnier moisture soft - daily light moisturise. Mario liked this cream even more than the previous one. The application was easier and the skin was more hydrated and fresh. Unfortunately, this product wasn´t used by Mario regularly neither.

Tieto ďalšie dva krémiky som si kúpila ja, ale nepoužívala som ich. Zdedil ich po mne Majuško a tak tu máme čas na jeho ďalšiu recenziu.
Prvým produktom je  Nivea daily essentials denný krém pre citlivý typ pleti. Majušovi sa krém páčil, po jeho nanesení bola jeho pleť menej suchšia. Bohužiaľ krém používal nepravidelne a k dlhodobému zlepšeniu jeho pleti tak neprišlo.
Druhým produktom je taktiež krém na tvár od Garnier moisture soft - daily light moisturiser. Tento krém sa Majkovi páčil ešte viac ako ten predchádzajúci, podľa jeho slov sa mu lepšie nanášal a jeho pleť bola po ňom hydratovanejšia a sviežejšia. Ani tento produkt však Majko, klasicky, nepoužíval pravidelne, tak ako by mal.
The eye cream from Boots was really nice, I´ve been using the second package since I finished with this one on the picture. The review is HERE. There is review for another product as well, the serum for face from Boots too, which was good, I have to buy another one :-)
Wow, that was a really long review, wasn´t it? :-D

Očný krém z Boots bol veľmi dorý, práve používam už jeho druhé balenie. Recenzia je TU, kde taktisto nájdete i recenziu na pleťové sérum tiež z Boots a i na tú zelenú tyčinku. To sérum si asi ešte kúpim, fakt dobré bolo :-)
Tak to bola ale dlhá recenzia, však? :-D

Before the last review in this post I want to do some reviews about these product from decorative cosmetics. The first one is a eye liner from Avon super extend liquid eye liner. It was nice, but the last few months I used it and it became dry and colour less. It is still possible to use it, but I bought the new one and I don´t want this one anymore. I wouldn´t buy it again. 
The second product is a mascara from Maybelline New York Lash sensational, which I loved. To be honest, the last year I used just that one but unfortunately, it became dry a few weeks ago. But I can recommend it, that is an amazing mascara. One of the best I have ever used. 
Maybelline New York also has got Baby skin face primer. Well, I used it for few times, but to be honest, after few weeks I still couldn´t have seen any effect after I used it. So, the last half year it was just resting in my make-up bag and I decided to throw it away. I wouldn´t buy it again.
That small things you can see on the picture are my eyebrow pencils, which I loved. Especially the one at the bottom of the picture. That one you saw in my tutorials, that was eyebrow pencil from Yves Rocher. I couldn´t read it anymore, so I can´t tell you the shade. But I will buy it again and then I´ll let you know. And the eyebrow pencil above, that from Yves Rocher was from Essence, another favourite brand of mine. I´ve got another one from them so I am staying faithful to this brand. 
And the very last product is also from Yves Rocher. It was a lip balm, this was my second package. It was so good, I will buy another, I am pretty sure. The name of the product was Culture BIO nourishing balm

Pred poslednou recenziou v tomto článku chcem ešte napísať recenzie na nejaké produkty z dekoratívnej kozmetiky. Prvou recenziou bude táto o linke na oči od Avonu, konkrétne super extend liquid eye liner. Bola fajn, nič extra farba, trebalo ju niekoľkokrát nakresliť. Ale tak používala som ju na bežné líčenie. Po pár mesiacoch už takmer vyschla a farba stratila i tú akú-takú pigmentáciu. Stále sa s ňou dá obstojne nalíčiť, ale ja som si už kúpila novú a túto starú už nechcem. Moc ju ale neodporúčam, sú omnoho lepšie linky na oči. 
Druhým produktom je špirála na oči od Maybelline New York, ktorú som jednoducho milovala. Ale veď vy ju určite poznáte, je to celkom slávna špirála namenovaná Lash sensational. Pravdou je, že posledný rok som používala iba túto špirálu, žiadnu inú, tak som s ňou bola spokojná. Ale už mi vyschla a tak prišiel čas na novú. Určite si túto ešte niekedy kúpim, fakt jedna z najlepších, aké som kedy mala. 
Od Maybelline New York som mala i Baby skin primer, čiže podklad pod make-up. Po pár týždňoch/mesiacoch, kedy som stále nevidela po nanesení žiadne účinky, zostal odpočívať v mojej kozmetickej taštičke. A tak som sa ho rozhodla vyhodiť. Produkt teda moc neodporúčam a viac si ho nekúpim. 
Tie malé vecičky na fotke sú prosím pekne moje ceruzky na obočie, ktoré som mala tak rada, že som ich do poslednej možnej chvíle používala :-D Hlavne teda tú spodnú, tú ste na mojom blogu už videli a bola od Yves Rocher. Odtieň vám nepoviem, ten som už dávno ostrúhala. Ale čo vám poviem je to, že ceruzku určite kupujem znovu pri najbližšej možnej príležitosti. A tá druhá bola od Essence a tú som si už kúpila znovu, len v inom odtieni. Fakt super ceruzky. 
A už posledný produkt je od Yves Rocher (ako inak, čo :-D) a je to balzám na pery. Je z kolekcie Culture BIO nourishing balm. Fakt super balzam, kupujem znovu. Toto bolo moje už druhé balenie. 


The last product wasn´t mine :-D It was Mario´s mouthwash - Corsodyl Daily everyday gum protection. Mario didn´t like the taste of the mouthwash. Even more, this product didn´t help him stop gum bleeding. He bought the mouthwash because of bleeding gums, so he was disappointed enough. He couldn´t have seen any positive results.

A posledný produkt nebol môj :-D Bol Majuškov a bola to konkrétne ústna voda, Corsodyl Daily ochrana na ďasná. Chuť ústnej vody bola podľa Majuška nepríjemne "lekárska", avšak k žiadnemu obmedzeniu krvácania ďasien neprišlo, takže produkt ho v konečnom dôsledku sklamal. Majko si túto ústnu vodu kupoval z dôvodu krvácajúcich ďasien a nie pre sviežejší dych.

And that´s it. Was it too long for you? If yes, I am sorry. I have got to admit, I like long posts on blogs or long videos from my favourite youtubers. So this wouldn´t be a problem for me like for a reader.  
But still, if you would be so nice and let me know if you prefer long or shorter posts. You can compare it with this post. 
I would like to wish you an amazing day and also an amazing new week at the very end of this post. See you soon here. Serusky <3

Tak a je to za nami. Asi trocha dlhší článok, čo poviete? Ja sa priznávam, mne by dlhé čítanie neprekážalo. Sama mám najradšej dlhé články na blogoch a dlhé youtube videá mojich obľúbených youtuberov/youtuberiek.  
Ale i tak, ak by ste boli takí láskaví a dali mi vedieť ako to vy vnímate. Preferujete dlhšie či kratšie články? Môžete to porovnať s týmto daným článkom. 
Rada by som vám na úplný záver zaželala krásny deň a i krásny nový týždeň. Vidíme sa tu čoskoro. Serusky <3

No comments:

Post a Comment

Lovely comments ...